Odpoczynek w cieniu pergoli to idealny sposób na relaks w czasie lata. Pergole świetnie zastępują klasyczne parasole i wynoszą letni odpoczynek na nowy poziom! Pergola biała to propozycja, która pozwoli czerpać z lata pełnymi garściami – taka konstrukcja podniesie estetykę otoczenia, zacieni taras i sprawi, że lato nie będzie mieć końca!

Jak zaprojektowana jest pergola biała?

Pergole idealnie wpisują się w oczekiwania najbardziej wymagających klientów – są eleganckie, stworzone z wysokiej jakości materiałów, zabezpieczone przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Ze względu na budowę modułową pergola biała może osłaniać dowolny obszar tarasu. W cieniu pergoli warto ustawić wybrany komplet wypoczynkowy, kawowy czy stworzyć letnią jadalnię – każda opcja okaże się strzałem w dziesiątkę.

Jak wznoszona jest pergola biała? Konstrukcja pergoli składa się z elementów łączonych modułowo – oznacza to, że montaż nie sprawi żadnych problemów. Elementy te tworzone są z lekkiego aluminium malowanego proszkowo – tworzywo to zabezpieczone jest przed korozja, odkształcaniem. Na dachu pergoli znajdują się ruchome lamele – w zależności od ich ustawienia na taras może wpadać więcej lub mniej promieni słonecznych. Dach w pozycji całkowicie zamkniętej chroni zarówno przed silnym słońcem, jak i niespodziewaną mżawką. Zintegrowana rynna dachowa pozwala na odprowadzanie wody deszczowej poza obręb tarasu. Warto również wspomnieć, że to użytkownicy decydują o ułożeniu lameli –

Pergola biała w niebanalnej aranżacji

Pergola biała może być elementem licznych aranżacji. Tego typu zadaszenia tarasowe doskonale sprawdzą się w aranżacjach nowoczesnych, rustykalnych, ale też inspirowanych stylem prowansalskim. Uzupełnieniem przestrzeni może być oświetlenie, które pozwoli na przesiadywanie na tarasie również po zmroku.

Comments are closed.

Pin It https://superportal24.pl/kalkulator-ubezpieczenia-samochodu-jak-szybko-i-skutecznie-oszacowac-koszty-14848 https://www.walbrzych24.com/artykul/43564/k/1/co-warto-wiedziec-przed-zakupem-samochodu-bez-ubezpieczenia-oc https://starachowicki.eu/artykul/porownywarka-oc-bez/1532310