W czasie lata warto jak najwięcej czasu spędzać blisko natury. Własny ogród pozwoli na aranżację przestrzeni wypoczynkowej oraz miejsca, z którego korzystać będą wszyscy domownicy. Jedną z ciekawszych propozycji jest letnia jadalnia – meble ogrodowe stół i 6 krzeseł pozwolą na wykreowanie niebanalnej przestrzeni do relaksu!

Meble ogrodowe stół i 6 krzeseł – rattan i drewno

Jak w prosty sposób zmienić całkowicie wygląd przydomowego ogrodu czy tarasu? Pomogą w tym meble ogrodowe stół i 6 krzeseł, do produkcji których wykorzystano naturalne materiały. Stół z drewnianym blatem to hit ostatnich lat – mebel taki wybierany jest chętnie do aranżacji skandynawskich czy prowansalskich. Stół taki posiada blat z twardego drewna tekowego, odpowiednio zabezpieczonego przed działaniem wilgoci, zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Stelaż stołu wykonano z aluminium malowanego proszkowo. Stół warto uzupełnić o lekkie, rattanowe fotele, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami.

Meble ogrodowe stół i 6 krzeseł – komplet kawowy

Sposobem na to, aby taras prezentował się doskonale, są nowoczesne komplety kawowe. Meble ogrodowe stół i 6 krzeseł w konstrukcji technorattanowej to jedna z chętniej wybieranych opcji. Eleganckie i funkcjonalne meble technorattanowe doskonale sprawdzą się w aranżacjach klasycznych, nowoczesnych, skandynawskich. Szeroki wybór kolorów pozwoli na dopasowanie mebli do już istniejącej aranżacji. Zaletą kompletów technorattanowych jest ich lekkość – to zasługa aluminiowych stelaży malowanych proszkowo. Komplet kawowy pozwoli na podejmowanie gości i domowników blisko natury, częstowanie bliskich przysmakami, ale też na organizowanie przyjęć w ogrodzie. Warto pomyśleć o tym, aby miejsce wypoczynkowe osłonić przy pomocy praktycznego parasola ogrodowego lub pergoli.

 

 

 

 

Comments are closed.

Pin It https://www.radiowroclaw.pl/articles/view/139126/Jakie-auto-wybrac-by-nie-przeplacac-za-ubezpieczenie https://starachowicki.eu/artykul/porownywarka-oc-bez/1532310 https://www.rmfclassic.pl/polecamy/Inne