Czeka Was wymiana okien Katowice? Tak, nie lada wyzwanie, któremu trzeba podołać. W szczególności, jeżeli chodzi o szczelność okien, a także wdzierające się do środka zimno. O czym należy pamiętać przed wykonaniem takich prac?

Na początek jest zakup…

Osoby, które chcą kupić nowe okna powinny zdać sobie sprawę z tego, że dokonanie takiej inwestycji to jedno, a wymiana okien Katowice. Od momentu złożenia zamówienia, uregulowania płatności, do samej wymiany, mija na ogół kilka tygodni. Żadna firma – chociażby nie wiadomo o jakiej renomie, nie zgłosi się do klienta z dnia na dzień. Dlaczego? Ot, chociażby dlatego, że w kolejce czekają już inni klienci, którzy złożyli wcześniej zamówienie. Do tego nie można zapomnieć o tym, że wymiany okien najlepiej dokonuje się w porze ciepłej. Czy planując taką inwestycję, ktoś pomyślał o porze roku?

…a potem wymiana okien Katowice

Pod uwagę należy wziąć również temperaturę, jaka znajduje się za oknem. Nigdy nie powinno wykonywać się naprawy, kiedy za oknem jest -5 stopni Celsjusza. Chociaż, nawet zero stopni na termometrze może stanowić nie lada kłopot. Dlaczego jest to takie ważne? Ponieważ wtedy właśnie pianka montażowa traci swoje właściwości. Poza tym, czy ktoś będzie w stanie wytrzymać dwa dni (bo tyle trwa wymiana całej stolarki) w wyziębionych pomieszczeniach. Nic więc dziwnego, że wraz z nastaniem wiosny, a już na pewno w lecie, wszystkie ekipy montażowe ruszają po to, aby wykonać poszczególne prace u swoich klientów, związane z wymianą/montażem okien. 

 

Comments are closed.

Pin It