Przydomowa strefa relaksu to świetne miejsce na relaks, zarówno dla nas, jak i naszych domowników. Zaprojektowanie takiej przestrzeni jest dzisiaj prostsze, niż nam się wydaje. Jak urządzić taras, aby miejsce to zachwycało i gwarantowało komfort? Kluczem są odpowiednie meble i dodatki. Sprawdź, co obecnie cieszy się największym zainteresowaniem. 

Jak urządzić taras nowoczesny?

Nowoczesne tarasy odznaczają się eleganckim minimalizmem i zastosowaniem elementów tworzonych z trwałych, innowacyjnych materiałów – jak urządzić taras w tym stylu? Doskonałym przykładem są meble technorattanowe, które cieszą się w Polsce niesłabnącym zainteresowaniem. Kolekcje mebli tego typu są niezwykle rozbudowane: znajdziemy w nich przede wszystkim wygodne sofy narożne, ale również krzesła i fotele, leżanki ogrodowe, fotele wiszące w kształcie kokonów, elementy odpowiednie do kącików kawowych. Zachwycą detale: okrycie mebli to plecionka technorattanowa, która do złudzenia imituje naturalny rattan. Materiał ten nie wchłania brudu, przez co nie musimy martwić się o drobiazgowe czyszczenie. Technorattan dostępny jest w szerokiej gamie kolorów, przez co bez trudu dobierzemy mebel dopasowany do naszej wizji. Stelaże mebli technorattanowych tworzone są z lekkich, aluminiowych elementów malowanych proszkowo – są one zabezpieczone przed działaniem wilgoci i korozji.

Jak urządzić taras z oświetleniem?

Aby móc korzystać z naszego tarasu również wieczorami koniecznie pomyślmy o odpowiednim oświetleniu. Jak urządzić taras, na którym nie zabraknie światła? Możliwości jest kilka! Jedną z chętniej wybieranych są lampy solarne – to rozwiązanie eleganckie, nowoczesne i bardzo ekologiczne. Wiele osób szuka również klasycznych lampionów, które nadają miejscu wypoczynkowemu romantycznego wystroju. 

Comments are closed.

Pin It http://www.wczestochowie.pl/artykul/43995 https://www.planowaniewesela.pl/artykuly/podroz-poslubna-samochodem-po-europie-o-czym-pamietac https://www.walbrzych24.com/artykul/43564/k/1/co-warto-wiedziec-przed-zakupem-samochodu-bez-ubezpieczenia-oc