Stłuczki i inne nieprzewidziane sytuacje zagrażające bezpieczeństwu mogą przytrafić się każdemu, nawet najbardziej doświadczonemu i ostrożnemu kierowcy. Prostym sposobem na zminimalizowanie skutków zdarzeń drogowych jest poszerzenie podstawowego ubezpieczenia o dodatkowy pakiet autocasco. Co kryje się pod tą nazwą? Jakie korzyści da Ci dodatkowe ubezpieczenie? Sprawdź!

AC – pewność w każdych okolicznościach

Lampa stłuczona na skutek kolizji z dzikim zwierzęciem, karoseria porysowana przez wandali, przednia szyba potłuczona po burzy, wgniecenie powstałe w wyniku dobicia w słupek przy parkowaniu to tylko niewielki ułamek sytuacji, które mogą poważnie podnieść kierowcy ciśnienie i nadszarpnąć domowy budżet. Możesz uchronić się przed dodatkowymi, nierzadko wysokimi kosztami, wykupując ubezpieczenie autocasco.

Autocasco (AC) jest nieobowiązkowym ubezpieczeniem komunikacyjnym chroniącym mienie (samochód osobowy, ciężarówkę czy motocykl) przed kradzieżą oraz uszkodzeniem i całkowitym zniszczeniem na skutek zdarzeń losowych. Ubezpieczenie obejmuje zazwyczaj nie tylko cały pojazd, ale również jego wyposażenie i przewożony bagaż.

Ile to kosztuje?

Cena składki za ubezpieczenie AC uzależniona jest od kilku czynników, między innymi parametrów (a zatem i wartości) pojazdu, danych kierowcy (jego wieku, doświadczenia za kierownicą, miejsca zamieszkania) oraz konkretnej oferty zawartej w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Na stronie beesafe.pl znajdziesz prosty w obsłudze kalkulator pozwalający szybko obliczyć wysokość składki za ubezpieczenie AC w polecanym towarzystwie ubezpieczeniowym. Co ważne, polisę możesz kupić przez Internet. 

Comments are closed.

Pin It live url https://abweb.com.pl/taras-w-zimie-dlaczego-nie-tajniki-efektywnego-ogrzewania/ https://www.rmfclassic.pl/polecamy/Inne