Gładka i promienna skóra twarzy to nasza najlepsza ozdoba, która świadczy o zdrowiu. Niestety, warunki środowiskowe oraz przebyte choroby czy złe nawyki jak palenie sprawiają, że nasza skóra wiotczeje, jest narażona na uszkodzenia, ubytki i pojawianie się zmarszczek. Problemem są również blizny, które mogą realnie szpecić i wpływać na nasze samopoczucie. Rozwiązaniem mogą okazać się lasery kosmetyczne i medyczne. Co warto o nich wiedzieć?

Lasery kosmetyczne i medyczne – bezpieczne zabiegi pod okiem specjalisty

Czym są lasery kosmetyczne i medyczne? Są to wyspecjalizowane urządzenia, emitujące wiązkę światła o określonej długości. Laser frakcyjny wykorzystywany jest do skutecznej walki ze zmarszczkami, ale również pozwala na wykonanie liftingu twarzy, pozbycie się blizn czy przebarwień. Lasery kosmetyczne i medyczne są bezpieczne w użytkowaniu, a w rękach doświadczonego specjalisty pozwolą nam zadbać o piękną skórę twarzy i poprawić jej wygląd.

lasery kosmetyczne i medyczne – jak wygląda zabieg?

Decydując się na zabieg poprawy jakości skóry warto zwrócić uwagę na lasery kosmetyczne i medyczne SHAR-POL. Laser emituje wiązkę światła, która głęboko penetruje skórę – w ten sposób powstają precyzyjnie określone mikrouszkodzenia w skórze. Poprzez podgrzanie wody wewnątrz komórki następuje jej uszkodzenie, w ten sposób inicjowany jest proces regeneracyjny skóry. Zabieg trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut, poprzedza go wywiad lekarski oraz miejscowe znieczulenie przy pomocy kremu. Zabieg jest bezbolesny, a rekonwalescencja po nim trwa 1-3 tygodnie, w zależności od obszaru działania lasera. Po zabiegu nie zaleca się wystawiania skóry na silne promieniowanie słoneczne, istotne jest też stosowanie odpowiednich kosmetyków o wysokich filtrach. 

Comments are closed.

Pin It https://starachowicki.eu/artykul/porownywarka-oc-bez/1532310 live url http://www.wczestochowie.pl/artykul/43995