Skoro dorośli wyjeżdali kiedyś na obóz, to dlaczego współczesne dzieci miałyby tego nie robić. Tym bardziej, że do wyboru są różnego rodzaju wyjazdy – w tym m.in. obóz żeglarski Mazury i o innej tematyce. Obecnie rodzice z dziećmi mogą przebierać w różnego rodzaju ofertach, ciesząc się naprawdę ciekawymi planami na letnie wakacje.

Obóz dla przyszłych wędkarzy

Róża Wiatrów ma zaszczyt zaprosić na obozy młodzieżowe o różnej tematyce. Jednym z nich może być m.in. obóz dla miłośników wędkowania. Wbrew pozorom – jest bardzo dużo młodych ludzi, którzy kochają wędkowanie. Chętnie zapoznają się oni bliżej z tym tematem, który wymaga cierpliwości. Podczas obozu dzieci zapoznają się z wieloma zagadnieniami, które odnoszą się do zasad panujących nad wodą podczas połowu ryb, zasad i regulaminu amatorskiego połowu ryb, nauka przygotowania sprzętu i stanowisk wędkarskich, itp. Każdego dnia uczestnicy będą mieli od 3 do 4 godzin zajęć związanych z wędkowaniem – chociaż ten czas dokładnie uzależniony jest od tego, z jaką aurą dokładnie będzie się miało do czynienia.

Obóz żeglarski dla młodzieży

Od 13 do 18 roku życia. Obóz żeglarski dla dzieci to luźna możliwość poznania tematyki związanej z żeglowaniem. Dzieci będą brały udział w prawdziwych rejsach żeglarskich, a także będą brały udział w zajęciach teoretycznych, dzięki czemu będzie można m.in. poznać przepisy, jakie obowiązują na wodzie. Obóz żeglarski 2023 dedykowany jest dla wszystkich. W szczególności dla tych, którzy jeszcze nie mają żadnej wiedzy o jachtingu, a chciałyby się przekonać, czy jest to temat stworzony dla nich. W niektórych przypadkach młodzi ludzie zostają zakwaterowani na jachtach, gdzie każdego dnia będą mogły uczyć się współpracy w grupie, przeżywając niesamowite przygody.

Obóz Programus

Nie ma co zaprzeczać, ale komputery to przyszłość. Jeżeli dziecko będzie szło w tym kierunku, ma szansę na to, aby zdobyć dobry zawód. Takie umiejętności można szkolić przez dwa tygodnie obozowe, kiedy to będą organizowane różne zajęcia związane z tą tematyką. To m.in. możliwość programowania w Minecraft z popularnym językiem Python, możliwość stworzenia aplikacji z wykorzystaniem biblioteki Pygame, zapoznane się z językiem znaczników HTML, sposobem stylizacji strony – CSS, itd. Dzięki takim naukom, młodzi nie tylko będą zdobywać potrzebną wiedzę, ale będą również uczyć się myślenia kreatywnego, twórczego, cierpliwości, koncentracji oraz wytrwałości. Comments are closed.

Pin It