Obrączki złote powinny być biżuterią odznaczającą się wysoką trwałością oraz ponadczasowym pięknem. Szukając idealnych obrączek, warto zwrócić uwagę na nowoczesne projekty oraz rozwiązania. Jakie obrączki wybrać?

Obrączki złote o ciekawym designie

Obrączki złote to bez wątpienia najchętniej kupowana biżuteria ślubna – obecnie możliwe jest zakupienie obrączek w różnorodnych kolorach, z ciekawymi zdobieniami. Wybór może okazać się czasochłonny! Dla wielu par najważniejszy jest wygląd obrączek – jedne szukają klasycznych wzorów, inne – nowoczesnych propozycji uznanych projektantów. Na stronie savicki.pl znaleźć można szeroki wybór obrączek wykonanych zarówno ze złota, jak i tytanu czy platyny. Dużym zainteresowaniem cieszą się obrączki złote, w których damski model jest dodatkowo zdobiony kamieniami szlachetnymi (diamentami, rubinami, szmaragdami). Ciekawą opcją jest wybór obrączki z matowym czy satynowym wykończeniem. Wiele osób rezygnuje z klasycznych obrączek w kolorze żółtym – zamiast tego wybierają obrączki białe, czarne lub w kolorze subtelnego różu. Panie często szukają obrączek dopasowanych do pierścionków zaręczynowych, aby ten duet prezentował się wyjątkowo. 

Jakiej próby obrączki złote wybrać?

Wygląd to istotny aspekt podczas kupowania biżuterii, jednak to, co powinno być dla nas najważniejsze, to próba złota. Próba to nic innego jak określenie ilości czystego złota w danym stopie – w przypadku obrączek rekomendowane są stopy 585, w których złoto stanowi 58% wagi. Bez trudu znaleźć można również obrączki o innych próbach, np. 750, w której złoto stanowi 75%, lub też 375, gdzie złoto to 37%. Obrączki złote o próbie 585 rekomenduje się jako te, które posiadają najlepszy stosunek jakości do ceny. 

Comments are closed.

Pin It